Статті

Сьогодні, 14 листопада, 10:39
  • Промисловість

Одноразові засоби скріплення транспортних пакетів, палет, вантажів. Полімерні стрічки

Друга стаття з серії огляду одноразових засобів скріплення вантажів присвячена полімерним обв'язувальним стрічкам.

18 червня 2012 в 12:02

Одноразові засоби скріплення транспортних пакетів, палет, вантажів. Поліпропіленова стрічка

Третя стаття з серії статей з Одноразових засобів скріплення транспортних пакетів, вантажів присвячена стрічці поліпропіленовій пакувальній.

18 червня 2012 в 11:59

Хочете, щоб гріло гарно?

13 червня 2012 в 11:47

Роль і місце SOCOMEC UPS на ринку енергонезалежного електроживлення

Внаслідок величезного значення надійності електроживлення систем споживача, якість їх обслуговування настільки ж важлива, як і якість самого виробу. Будучи компанією, яка здійснює проектування, виробництво та обслуговування обладнання, SOCOMEC UPS в своєму розпорядженні має штат фахівців, які досконально вивчають умови експлуатації на об'єктах клієнтів, що забезпечує абсолютну безперебійність живлення.

13 червня 2012 в 11:25

Якщо вам потрібно відреставрувати стару ванну, використовуйте акрилову емаль!

Друге життя старій ванній може подарувати акрилова емаль. Вона і незамінний помічник автомайстра, і оптимальний варіант для нанесення розміток на дорожнє покриття. Словом, акрилова емаль - це універсальний лакофарбовий матеріал, що широко застосовується в промисловості та будівництві.

12 червня 2012 в 14:50

Представлений сучасний спосіб розкрою металу!

Розкрій листового металу за допомогою плазми, це сучасний вид обробки металопрокату, при якому замість різця використовується струмінь плазми. Плазмове різання металу відрізняється високим рівнем ККД, високою якістю кромки, можливістю працювати з матеріалом великої товщини і високою швидкістю обробки.

12 червня 2012 в 11:41

Одноразові засоби скріплення транспортних пакетів, палет, вантажів. Металева (сталева) пакувальна стрічка

Перша стаття з циклу засобів скріплення транспортних пакетів, палет, коробок, вантажів. Детально розглянуто різні матеріали для обв'язування (упаковки) транспортних пакетів, палет, коробок, вантажів, а саме, в даній частині - металева (сталева) пакувальна стрічка.

12 червня 2012 в 11:35

Що означають коди в назві алкідних емалей? Або алкідні емалі, що відлякують гризунів!

Будь-яка поверхня потребує захисту. Від правильно вибраної емалі, фарби чи лаку напряму залежить термін служби поверхні та її зовнішній вигляд. Що потрібно знати про алкідні емалі, а також про основні коди, за якими розпізнають алкідні емалі — про це та інше читайте в цій статті!

11 червня 2012 в 16:17

Арматурна сітка від УКРІТАРМ - відмінна якість і краща ціна!

Арматурна сітка найбільш часто використовується в житловому, промисловому і дорожньому будівництві. Арматурна сітка виробництва компанії УКРІТАРМ - це продукція завжди високої якості і за найнижчими ринковими цінами!

08 червня 2012 в 14:22

Обладнання Boema - "соковите" рішення для виробництва соків і пюре

Всесвітньо відома італійська компанія Boema SpA пропонує технологічне обладнання для виробництва соків, пюре, концентратів, дитячого харчування. Всі лінії та окремі машини Boema з виробництва соків, пюре, концентратів розроблен…

05 червня 2012 в 12:26

Обладнання переробки овочів, фруктів ягід та виробництва заморожених продуктів IQF

Хрустка картопля фрі, дивовижне овочеве рагу і солодкий конфітюр на десерт! Все це і багато іншого створюється на обладнанні для переробки овочів, фруктів і ягід італійської компанія Boema SpA. Це - всесвітньо відомий виробник з 30-річним досвідом у галузі виробництва харчового обладнання. Якість обладнання, для переробки овочів, фруктів і ягід Boema, а також установок для виробництва заморожених продуктів IQF підтверджено сертифікатом ISO 9001.

05 червня 2012 в 10:50

 
 
Показати ще