Статті

Сьогодні, 23 квітня, 13:36
  • ІТ, інтернет, зв'язок

11 причин, чому потрібно оформити платну реєстрацію підприємства на порталі Укрбізнес 3.0

Окрім усіх атрибутів звичайної соціальної мережі, на порталі передбачено цілий ряд інструментів, які розроблені спеціально для успішної бізнес-діяльності. Платна реєстрація — це фактично створення повноцінного інтернет-представництва компанії в першій соціальній мережі для бізнесу.

16 лютого 2011 в 14:04

Анатомія сайту: які сторінки обов'язково повинен мати сайт?

Незалежно від того, чи Ви створюєте сайт для свого нового бізнесу, чи хочете поліпшити свій уже існуючий сайт - варто перевірити, чи все Ви робите вірно. Хороший сайт надає відвідувачам всю необхідну інформацію про бізнес і продукцію, в ньому легко орієнтуватися, він правильно розроблений з точку зору пошукових систем. Ці та інші поради від Еріка Брантнера з американського інтернет-ресурсу seohosting.com обов'язково допоможуть у роботі.

15 лютого 2011 в 12:56

Суперфони: Огляд елітних телефонів 2011 року

2010 рік на ринку мобільних пристроїв проходив під знаком розвитку планшетів. Їх анонсували та запускали у виробництво не лише комп'ютерні компанії, а й творці мобільних телефонів. Сучасні смартфони та комунікатори вже важко назвати портативними пристроями. Тому для них було створено спеціальну категорію – суперфони.

26 січня 2011 в 12:16

Як заробити в інтернеті

Інтернет як повноцінне соціальне середовище існує не лише для розваг, отримання необхідної інформації чи безцільного мандрування безмежними віртуальними просторами. Світова мережа відкриває багато можливостей для покращення вашого фінансового становища, не виходячи з власного дому. Але не все те золото, що блищить. Про це не варто забувати, виходячи на пошуки валюти в інтернеті.

24 січня 2011 в 16:01

Справа не в прибутку, а в тому, хто його отримає першим

Відомо, що навіть бізнес, який починається з хорошої ідеї, може довго літати у хмарах. Умови в нашій країні не дуже сприяють появі нових підприємств. Але XXI століття подарувало людству не тільки випробування, але й масу додаткових можливостей. І одна з них - бізнес в мережі інтернет.

20 січня 2011 в 14:59

Контекстна чи банерна реклама: що обрати?

Часто при пошуку способів розкрутки свого товару чи послуги у всесвітній глобальній мережі постає питання - який тип реклами варто обрати. Той чи інший варіант має свої переваги та недоліки. Правильний вибір допоможе зробити інвестиції в рекламу високоефективними, а помилкове рішення загрожує обернутися значними збитками. Зупинимось на одних з найбільш поширених видів реклами в інтернеті - контекстній та банерній.

20 січня 2011 в 11:18

Шість речей, про які не варто писати в соціальних мережах

Соціальні мережі, такі як Facebook, Twitter, Myspace і інші, де люди обмінюються фотографіями, улюбленими піснями та знаходять колишніх однокласників, налічують мільйони користувачів. Однак є особисті дані, які не можна викладати в загальний доступ ні за яких умов, оскільки подібні відомості дають шахраям можливість обікрасти вас без особливих зусиль.

14 січня 2011 в 08:21

Чому необхідно бути присутнім в Інтернеті

Все більше українців сприймають колись страшне поєднання слів «глобальна мережа Інтернет» як щось звичне і навіть буденне. Вже більше десяти мільйонів українців в Інтернеті працюють, купують, продають, спілкуються, шукають необхідну або просто цікаву інформацію, здобувають освіту або надають її, ведуть щоденники і просто живуть.

03 грудня 2008 в 12:00

Зареєстровано авторське право на пакетну інтернет-рекламу

Комп'ютерна програма порталу «Укрбізнес» «Пакети реклами в інтернеті» успішно пройшла процедуру реєстрації як об'єкт авторського права. Відтепер виключне право на винахід належить його розробникам, і охороняється Законом.

18 листопада 2008 в 12:00

@ UB.UA - коротка адреса тривалого успіху!

Електронна адреса - давно вже не новинка. Вона міцно зайняла одне з великих місць в рядку «Контакти» кожного сучасного спеціаліста та підприємства. Послугу відкриття електронного ящика сьогодні пропонує безліч ресурсів в мережі. Питання «який вибрати» кожен вирішує по-своєму. Але всі без винятку враховують два чинники: надійність і авторитетність «господаря», а також максимальну зручність написання адреси. Портал «УКРБІЗНЕС» має в своєму розпорядженні як перший, так і другий....

14 травня 2008 в 12:00

 
 
Показати ще