Статті

Сьогодні, 19 серпня, 14:13
  • Медицина і здоров'я

Що ми їмо, або як зберегти своє здоров'я

Чим харчуються люди в сучасному світі, і зокрема українці? Чи знають вони які продукти обирають, і яким чином їх вживання позначається на їхньому здоров'ї чи нездоров'ї? Чи знаємо МИ, скільки свого життя забираємо в себе тими чи іншими ласощами?

24 лютого 2011 в 15:37

Корисні і лікувальні властивості малини

Малина, будучи однією з найулюбленіших і смачних ягід, володіє потужними корисні лікарські (цілющими) властивостями. Малина широко застосовується в народній медицині для запобігання і лікування багатьох недуг і захворювань.

31 січня 2011 в 17:07

Хурма - їжа богів

31 січня 2011 в 16:55

Плюси і мінуси лікарняної каси

Проект лікарняні каси нарешті запрацював на повну потужність: за даними на 13 січня близько 1 тис. киян вже оформили членство. Для цього відкрито особовий рахунок у банку, де можна сплатити внески, щоб через три місяці з квитанціями прийти в найближчу з філій лікарняної каси та отримати іменну членську картку. Лікарняна каса врятує киян і приїжджих від зайвих витрат і дозволить заощадити на обстеженні та лікуванні, обіцяють чиновники. Щоправда, наскільки це відповідає дійсності - питання спірне.

18 січня 2011 в 08:10

Прянощі допоможуть подолати застуду

Ось і настав час, коли ми все частіше зустрічаємо чхаючих і кашляючих людей. Про те, виявляється застуду можна подолати не лише приймаючи антибіотики та розрекламовані противірусні препарати, а й за допомогою звичайних прянощів.

10 січня 2011 в 16:22

Вітаміни, що так необхідні взимку

Зима — тяжкий період для всього організму. Позначається не тільки зміна клімату, нашестя вірусів, але й відсутність вітамінів. Перші сигнали авітамінозу подає шкіра.

31 грудня 2010 в 09:25

Кавітація замість ліпосакції!

Метод кавітації складає серйозну конкуренцію хірургічній ліпосакції, і це єдиний терапевтичний метод, який може це зробити.

08 серпня 2010 в 12:00

Пресотерапія - нова методика в боротьбі проти целюліту, надлишку ваги і варикозної хвороби!

Прессомассаж або пневмомасаж впливає на лімфатичну систему стиснутим повітрям, що подається через спеціальний костюм, який дозується комп'ютером.

08 серпня 2010 в 12:00

Яблуко - корисний продукт

Яблука - в усіх відношеннях корисні і чудові фрукти. По-перше, кислоти, що містяться в яблуках, допомагають боротися з гнильними бактеріями, тому яблука дуже корисні для шлунка. Корисні вони і для роботи серцево-судинної системи. По-друге, до складу яблук входить речовина (кверцетин), що сповільнює ріст ракових клітин. Дієтологи також рекомендують з'їдати одне-два яблука на полуденок для заповнення необхідних мікроелементів.

15 липня 2010 в 12:00

Цілющі властивості спа

Спа - реальний засіб для всіх фізично активних людей підтримувати себе у формі і просто необхідність для тих, хто веде малорухливий спосіб життя.

21 червня 2010 в 12:00

Гарний настрій - запорука відмінного здоров'я

Івано-Франківський обласний дитячий санаторій "Ясень" імені Митрополита Андрія Шептицького - це той райський куточок у Карпатах, де хорошого здоров'я і хорошого настрою сприяє чисте гірське повітря, джерельна вода, прекрасні пейзажі, а головне турбота і увага, якими оточують кожну дитину.

26 травня 2010 в 12:00

 
 
Показати ще